XX NIEDZIELA ZWYKŁA (20.08)

8.00. Z okazji 50 rocznicy zawarcia związku małżeńskiego, do Matki Bożej Wniebowziętej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i zdrowie na dalsze lata.

10.00. Grodzisko suma odpustowa o godz. 11.00 u św. Rocha.

PONIEDZIAŁEK (21.08)

19.00. Do św. Anny i św. Rocha, za + Emilię w I rocznicę śmierci, za ++ rodziców i o dar nieba dla niej.

WTOREK (22. 08) wspomnienie NMP Królowej

19.00. Do Miłosierdzia bożego przez wstawiennictwo Matki Bożej Wniebowziętej, za ++ rodziców Różę i Jana Zug, za + teścia Pawła Bogatka oraz za ++ z rodzin Wróbel, Wieczorek, Pownuk, Flak i za dusze w czyśćcu cierpiące.

CZWARTEK (24.08) UROCZYSTOŚĆ ŚW. BARTŁOMIEJA, APOSTOŁA

W Borkach Wielkich w kościele drewnianym Bartłomieja Msze św. godz. 6.30 i 19.00.

PIĄTEK(25.08) Wspomnienie św. Ludwika IX, króla

19.00. W intencji Wspólnoty FZŚ oraz za Ojców i Braci pracujących w naszej parafii  o błogosławieństwo Boże dla żyjących i życie wieczne dla zmarłych.

SOBOTA (26.08) UROCZYSTOŚĆ NMP CZĘSTOCHOWSKIEJ

18.00. Do Najświętszego Serca Pana Jezusa za + męża i ojca w II rocznicę śmierci Bernarda Wiendlocha i za ++ rodziców.

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA – ODPUST ŚW. BARTŁOMIEJA (27.08)

8.00. Z okazji 50 rocznicy urodzin z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny.

10.00. Borki Wielkie suma odpustowa o godz. 11.00.

13.00. Przez wstawiennictwo Matki Bożej Wniebowziętej prosząc w intencjach nowożeńców Dominiki i Mateusza o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo w rodzinie, w intencjach rodziców nowożeńców Emilii i Jacka a dla ++ rodziców Marzeny i Piotra o radość życia wiecznego.