XIX NIEDZIELA ZWYKŁA (13.08)

8.00. Do Matki Bożej za ++ rodziców Gertrudę i Alojzego, za + córkę, za ++ zięcia i za ++ z pokrewieństwa.

10.00. Do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictwo Matki Bożej Królowej za żyjących i za ++ parafian.

PONIEDZIAŁEK (14.08) WIGILIA UROCZYSTOŚCI WNIEBOWZIĘCIA NMP

18.00. Nabożeństwo Zaśnięcia i Wniebowzięcia NMP

WTOREK (15.08) UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP

8.00. Do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictwo Matki Bożej Wniebowziętej za + Alfonsa Maciejok w V rocznicę śmierci o życie wieczne.

9.30 /D/. Do Miłosierdzia Bożego za przyczyną Matki Bożej Wniebowziętej za + ojca Pawła Jeziorowskiego w kolejną rocznicę śmierci, za + mamę Annę, za ++ z pokrewieństwa Jeziorowski, Kus, Skiba i Domin.

11.00. I. Do Matki Bożej Wniebowziętej za żyjących i za ++ parafian, budowniczych kościoła i dobrodziejów i w intencjach pątników i gości.

II. Przez wstawiennictwo Matki Bożej Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla syna Franciszka z okazji urodzin, dziękując za dar zdrowia i prosząc o dalszą opiekę dla całej rodziny.

III. Za wstawiennictwem Mati Bożej Wniebowziętej, dziękując i prosząc o błogosławieństwo Boże i zdrowie oraz dary Ducha Świętego z okazji 50 rocznicy urodzin Bernadety i o zdrowie w rodzinie.

18.00. Nabożeństwo różańcowe

ŚRODA (16.08)

19.00. Za zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu.

PIĄTEK(18.08)

19.00. Do Miłosierdzia Bożego za + Jadwigę Wiendlocha w 30 dzień po śmierci.

SOBOTA (19.08)

16.00. Do Anioła Stróża za roczne dziecko Lidię Gajdecka, za jej rodziców, chrzestnych i pokrewieństwo.

18.00. Grodzisko u św. Rocha.

XX NIEDZIELA ZWYKŁA (20.08)

8.00. Z okazji 50 rocznicy zawarcia związku małżeńskiego, do Matki Bożej Wniebowziętej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i zdrowie na dalsze lata.

10.00. Grodzisko suma odpustowa o godz. 11.00 u św. Rocha.