NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO (31.03)

6.00. I. Ku czci Chrystusa Zmartwychwstałego za żyjących i za ++ parafian.

II. Do Chrystusa Zmartwychwstałego z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o powrót do zdrowia.

10.00. Do Chrystusa Zmartwychwstałego prosząc o Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie oraz w pewnej intencji za + ojca, za ++ dziadków z obu stron, za + szwagra, za ciocie , + wujków, ++ z pokrewieństwa, i za dusze w czyśćcu cierpiące.

PONIEDZIAŁEK W OKTAWIE WIELKANOCY(01.04)

8.00. Ku czci Chrystusa Zmartwychwstałego o Boże błogosławieństwo dla Członków III Zakonu św. Franciszka, a także dla Ojców i Braci naszego klasztoru; za żyjących i za ++ Członków III Zakonu św. Franciszka, za ++ Ojców i Braci, którzy pracowali w naszej Parafii.

9.45. Koronka do Bożego Miłosierdzia z nowenną.

10.00. Do Chrystusa Zmartwychwstałego za ++ rodziców Jadwigę i Jerzego, za + Piotra, ++ dziadków o za ++ z pokrewieństwa.

WTOREK W OKTAWIE WIELKANOCY (02. 04)

17.45. Nowenna do Bożego Miłosierdzia

18.00. Do Chrystusa Zmartwychwstałego za żyjących i za ++ dobrodziejów kościoła i klasztoru.

ŚRODA W OKTAWIE WIELKANOCY (03.04)

17.45. Nowenna do Bożego Miłosierdzia

18.00. Do Miłosierdzia Bożego za dusze w czyśćcu cierpiące.

CZWARTEK W OKTAWIE WIELKANOCY (04.04)

17.45. Nowenna do Bożego Miłosierdzia

18.00. W intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych oraz za powołanych.

PIĄTEK W OKTAWIE WIELKANOCY (05.04)

15.00. Do Matki Bożej Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Marii Grzyb z okazji 70 rocznicy urodzin.

17.45. Nowenna do Bożego Miłosierdzia

18.00. Do Najświętszego Serca Pana Jezusa w intencjach Członków Róż Różańcowych, oraz w intencji Parafian przyjmujących obraz Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej i Rodziców modlących się różańcem za swoje dzieci.

SOBOTA W OKTAWIE WIELKANOCY (06.04)

17.45. Nowenna do Bożego Miłosierdzia

18.00. Do Miłosierdzia Bożego za dusze w czyśćcu cierpiące.

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO (07.04)

8.00. Do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictwo Matki Miłosierdzia za żyjących z rodziny prosząc o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski.

10.00. Do Miłosierdzia Bożego z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny oraz za + męża Wilhelma, za ++ rodziców i teściów oraz za + Martę z mężem.