NIEDZIELA PALMOWA, CZYLI MĘKI PAŃSKIEJ (24.03)

8.00. Do Miłosierdzia Bożego za + Klarę, z mężem Janem ze + córką Anną

za ++ z pokrewieństwa.

10.00. Do Opatrzności Bożej i św. Józefa o opiekę, zdrowie,

Boże błogosławieństwo z okazji urodzin Józefa i wnuczek Emmy

i Tatiany i o dary Ducha Świętego w rodzinie i rodzinach dzieci.

WIELKI PONIEDZIAŁEK (25.03)

18.00. Za + Annę, + Gerharda z rodzicami, zięciem, za + rodzeństwo, za dusze w czyśćcu cierpiące i w pewniej intencji.

WIELKI CZWARTEK (28.03)

18.00. Ku czci Najświętszego Sakramentu za żyjących i za ++ parafian oraz w intencji nowych powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, za powołanych z naszej Parafii.

WIELKI PIĄTEK (29.034)

18.00. Liturgia Męki Pańskiej

WIELKA SOBOTA (30.03)

19.00. Liturgia Wigilii Paschalnej

Za żyjących i za ++ parafian

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO (31.03)

6.00. Ku czci Chrystusa Zmartwychwstałego za żyjących i za ++ parafian.

10.00. Do Chrystusa Zmartwychwstałego prosząc o Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie oraz w pewnej intencji za + ojca, za ++ dziadków z obu stron, za + szwagra, za ciocie , + wujków, ++ z pokrewieństwa, i za dusze w czyśćcu cierpiące.

PONIEDZIAŁEK W OKTAWIE WIELKANOCY(01.04)

8.00. Ku czci Chrystusa Zmartwychwstałego o Boże błogosławieństwo dla Członków III Zakonu św. Franciszka, a także dla Ojców i Barci naszego klasztoru; za żyjących i za ++ Członków III Zakonu św. Franciszka, za ++ Ojców i Braci, którzy pracowali w naszej Parafii.

9.45. Koronka do Bożego Miłosierdzia z nowenną.

10.00. Do Chrystusa Zmartwychwstałego za ++ rodziców Jadwigę i Jerzego, za + Piotra, ++ dziadków o za ++ z pokrewieństwa.