IV NIEDZIELA ZWYKŁA (28.01)

8.00. Do Miłosierdzia Bożego za ++ Tomasza i Jadwigę Lukosik, ++ rodziców Jadwigę i Józefa Szopa, za ++ z pokrewieństwa i za dusze w czyśćcu cierpiące.

10.00. Do Miłosierdzia Bożego z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny oraz za + męża Wilhelma, za ++ rodziców i teściów oraz za + Martę z mężem.

PONIEDZIAŁEK (29.01)

18.00. Do Miłosierdzia Bożego za + męża i ojca Joachima o radość życia wiecznego.

I CZWARTEK MIESIĄCA (01.02)

18.00. Do Dzieciątka Jezus z podziękowaniem za otrzymane łaski i zdrowie i o dary Ducha Świętego dla córki z okazji urodzin oraz o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie w rodzinie.

I PIĄTEK MIESIĄCA (02.02)

Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej

8.00. Do Matki Bożej Gromnicznej o niebo i życie wieczne za + siostrę Marię w kolejną rocznicę urodzin, za ++ rodziców Piotra i Barbarę i za wszystkich ++z pokrewieństwa.

18.00. Do Najświętszego Serca Pana Jezusa w intencjach Członków Róż Różańcowych, oraz w intencji Parafian przyjmujących obraz Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej i Rodziców modlących się różańcem za swoje dzieci.

I SOBOTA MIESIĄCA (03.02)

16.00. Do Matki Bożej Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i dalsze zdrowie dla Marka i Brygidy z okazji urodzin.

18.00. rez.

V NIEDZIELA ZWYKŁA (04.02)

8.00. Do Matki Bożej Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i zdrowie z okazji urodzin.

10.00. Za + Józefa z rodzicami Marią i Tomaszem i siostrą Marią, bratem Teodorem, ++ z pokrewieństwa i dusze z tego miejsca.