III NIEDZIELA ZWYKŁA  (21.01)

8.00. Przez wstawiennictwo św. Anny i św. Joachima z prośbą o potrzebne łaski zdrowie i w intencjach Babć i Dziadków naszej parafii

10.00. Do Miłosierdzia Bożego za + męża i ojca Jana Brodacki, ++ rodziców i rodzeństwo, za ++ rodziców Marię i Bernarda Syguła, dwóch zięciów, + rodzeństwo z obu stron, za ++ z tych pokrewieństw i dusze w czyśćcu cierpiące.

PONIEDZIAŁEK (22.01)

18.00. Do Miłosierdzia Bożego za + Huberta Bomba w 20 rocznicę śmierci o radość życia wiecznego, o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie.

SOBOTA (27.01)

13.00. Do Dzieciątka Jezus przez wstawiennictwo Matki Bożej Wniebowziętej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie z okazji 60 rocznicy urodzin Renaty Lesik oraz o Boże błogosławieństwo w rodzinach dzieci.

18.00. Do Miłosierdzia Bożego za + męża Pawła z rodzicami i rodzeństwem, za ++ rodziców Zofię i Józefa z dwoma synami Helmutem i Pawłem i za ++ Józefa i Jana i ++ z pokrewieństwa.

IV NIEDZIELA ZWYKŁA (28.01)

8.00. Do Miłosierdzia Bożego za ++ Tomasza i Jadwigę Lukosik, ++ rodziców Jadwigę i Józefa Szopa, za ++ z pokrewieństwa i za dusze w czyśćcu cierpiące.

10.00. Do Miłosierdzia Bożego z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny oraz za + męża Wilhelma, za ++ rodziców i teściów oraz za + Martę z mężem.