XXII NIEDZIELA ZWYKŁA (03.09) DOŻYNKI PARAFIALNE

8.00. Do Miłosierdzia Bożego za + ojca, dziadków z obu stron, za + szwagra i za ++ z całego pokrewieństwa o radość życia wiecznego.

10.00. Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za tegoroczne zbiory.

PONIEDZIAŁEK (04.09)

17.00. Do Ducha Świętego przez wstawiennictwo Matki Bożej w intencji dzieci i młodzieży, rodziców i nauczycieli, o błogosławieństwo Boże na rozpoczynający się rok szkolny i katechetyczny.

I CZWARTEK MIESIĄCA (07.09)

18.00. O nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne oraz za powołanych z naszej Parafii.

PIĄTEK (08.09) Święto Narodzenia NMP

18.00. Przez wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny prosząc o łaskę zdrowia dla Janusza i powrót do zdrowia.

SOBOTA (09.09) Wspomnienie bł. Anieli Salawy, dziewicy, patronki FZŚ

18.00. Do Najświętszego Serca Pana Jezusa o radość życia wiecznego dla + Anny.

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA (10.09)

8.00. Do Miłosierdzia Bożego za + Marię w kolejną rocznicę śmierci oraz za ++ jej rodziców.

10.00. Za dusze w czyśćcu cierpiące o łaskę Miłosierdzia Bożego dla nich oraz prosząc je o modlitwę w intencjach bliskich.