IV NIEDZIELA ADWENTU (24. 12)

8.00. Do Miłosierdzia Bożego za + Martę i Feliksa Augustyniok z rodzicami i rodzeństwem, za ++ Martę i Jana Bawej z wnukiem, synową i zięciem, za ++ Wiktora, Danutę i Pawła, za ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

10.00. Za++ rodziców Jadwigę i Jerzego, ++ teściów, dziadków z obu stron i za ++ z pokrewieństwa.

22.00. Do Dzieciątka Jezus za żyjących i za ++ parafian i gości.

PONIEDZIAŁEK (25.12) UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO

8.00. Do Dzieciątka Jezus z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie w rodzinie i w rodzinach dzieci.

10.00. Do Miłosierdzia Bożego za + Weronikę Meryk ze + mężem, + synem i za Alfonsa Maciejok z rodzicami.

WTOREK (26. 12) Święto Św. Szczepana, pierwszego męczennika

8.00. Do Dzieciatka Jezus, w intencji III Zakonu  św. Franciszka oraz Ojców i Braci naszego klasztoru.

10.00. Do Dzieciątka Jezus z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę św. Rodziny z okazji urodzin oraz o błogosławieństwo Boże i zdrowie w rodzinie i rodzinach dzieci.

CZWARTEK (28. 12) Święto Świętych Młodzianków Męczenników

9.00. Przez wstawiennictwo Świętych Młodzianków w intencji dzieci naszej parafii.

SOBOTA (30. 12) VI DZIEŃ W OKTAWIE NARODZENIA PAŃSKIEGO

18.00. Do św. Rodziny i Dzieciątka Jezus o radość życia wiecznego za +

Walentego z żoną Ritą, + synem Jerzym i za ++ z pokrewieństwa Brodacki, Nikiel i Wollny.

NIEDZIELA (31.12) ŚWIĘTEJ RODZINY JEZUSA, MARYI I JÓZEFA

8.00. Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Hildegardę i Stefana i za ++ z rodziny i całego pokrewieństwa.

PONIEDZIAŁEK (01.01.2024) UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI

8.00. Ku czci św. Franciszka w intencji III Zakonu  św. Franciszka oraz Ojców i Braci naszego klasztoru.

10.00. Do Boga Ojca Wszechmogącego z podziękowaniem za otrzymane łaski w minionym roku, prosząc o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę i potrzebne łaski na każdy dzień dla całej rodziny w Nowym roku.