Modlitwa w drodze

No result.

Młodzi z naszej parafii wybrali się w sobotę 20. listopada na Ławkę ŚDM do Opola. Co to takiego? Był to Światowy Dzień Młodzieży świętowany w naszej diecezji. Ponad 300 ludzi z opolszczyzny świętowało swoją młodość. Eucharystia, świadectwa, liczne warsztaty, spotkania i rozmowy oraz czuwanie wieńczące to wielkie święto wypełniły czas poprzedzający Niedzielę Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Tematem spotkania była treść zaczerpnięta z historii nawrócenia św. Pawła: "Wstań, ustanowiłem cię świadkiem tego, co zobaczyłeś" (Dz 26,16). Wspólna modlitwa, uwielbienie, czuwanie dla Pana wprowadziły młodzież do tego, aby trwać w Świetle, którym jest Chrystus, nasz Pan i Władca. Młodzież z naszej parafii, jak i z innych części diecezji, na zakończenie spotkania otrzymała list - zaproszenie do udziału w trwającym synodzie. 

Ikona PDF 50


Sakramenty